Sākot ar 23.03.2020. uzņēmums Cargomax pāriet tikai uz elektronisko dokumentu apriti.
18 marts 2020,
 Off

Vēlamies informēt, ka kravu paņemšana un piegāde notiek ierastajā kārtībā.

Pašlaik vislielākās problēmas rada valstu robežu šķērsošana, jo tiek pastiprinātas drošības pārbaudes, tamdēļ šorīt smagā komerctransporta mašīnu rinda uz Vācijas-Polijas robežas ir sasniegusi 78 km.

Ja līdz šim kravas autotransports šķērsoja valstu robežas sev ērtākajā un laika ziņā izdevīgākajā vietā, tad šobrīd ir noteiktas konkrētas vietas, kur automašīnas var šķērsot valstu robežas. Šī situācija attiecīgi rada vairāku desmitu kilometru garas rindas, transporta dīkstāvi un piegādes laika nobīdes kā minimums par 4-5 dienām.

Svarīgi ir apzināties, ka situācija saistībā ar vīrusu mainās ļoti strauji. Kamēr nosūtītāji, ražotāji un klienti turpina strādāt, tikmēr tiek veiktas kravu paņemšanas un piegādes. Aicinām saglabāt mieru, sekot līdzi jaunākajai informācijai, kā arī informēt partnerus, pārvadātājus, ja kāds no Jūsu klientiem, nosūtītājiem vai piegādātājiem uz noteiktu laiku pieņems lēmumu nestrādāt. Savlaicīga informācijas sniegšana pašreizējā situācijā ir ļoti svarīga.

 

Lielākā daļa Eiropas valstu ir pieņēmušas ļoti striktus lēmumus par ierobežojumiem ar 17.03. – ir slēgtas valstu robežas un to šķērsošana ir atļauta tikai kravu pārvadātājiem. Dānijas valdība pat ir nolēmusi uz 10 dienām apturēt smagā komerctransporta autovadītāju darba laika noteikumus, kuri pārvadā pārtikas un pirmās nepieciešamības preces – šiem autovadītājiem nebūs jāievēro 24 un 45 stundu atpūtas noteikumi.

Detalizētāku informāciju par katras valsts ierobežojumiem un situāciju Eiropas valstīs saistībā ar vīrusu, variet apskatīt šeit:

https://trans.info/en/coronavirus-in-europe-bans-restrictions-and-health-checks-at-the-borders-up-to-date-traffic-information-interactive-map-176532?utm_campaign=CORONA+EN+%7C+TRANS+INFO+%7C+1703&utm_medium=mailing&utm_source=getresponse&utm_term=Interactive+map+-+Covid19+vs+logistics.+Rules.+Bans.+Docs.+Facts+%5Bdaily+updates%5D

Cargomax nodrošina regulārus sauszemes kravu pārvadājumus no/uz 22 Eiropas valstīm.
Pašreizējos apstākļos kravu paņemšanas un piegādes tiek nodrošinātas ierastajā kārtībā. Jāņem vērā, ka piegādes laiks var būt garāks nekā plānots, ņemot vērā garās smagā komerctransporta rindas uz valstu robežām.

Lai precizētu Jums interesējošā virziena situāciju ar kravu paņemšanu un piegādi, aicinām sazināties ar Cargomax pārstāvi.