Regulāri sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumi
5 jūlijs 2024,
 Off

Loģistikas uzņēmums Militzer & Münch turpina investēt Āzijā un 1. jūlijā darbību uzsāka jaunā Mongolijas struktūrvienība M&M Militzer & Münch Mongolia LLC.

Militzer & Münch darbojas Mongolijā jau kopš 2000. gada, bet līdz šim savu darbību vadīja no Berlīnes. Jaunā valsts struktūrvienība, kas ir kopuzņēmums ar lielu starptautiski strādājošu tirdzniecības uzņēmumu, tagad patstāvīgi pārņem vietējos uzdevumus. Tādējādi vietējiem klientiem, kā arī pārrobežu pārvadājumu klientiem tagad ir pieejams pilns Militzer & Münch piedāvāto pakalpojumu klāsts – autotransports, gaisa un jūras kravu pārvadājumi un projektu loģistika. Turklāt Militzer & Münch Mongolijas struktūrvienība papildus piedāvā arī vietējos pakalpojumus, piemēram, muitošanu un piegādi. Tiek plānots pievērsties arī citu tirgu atvēršanai un attīstībai.

Jaunā struktūrvienība ir viens no nākamajiem Militzer & Münch stratēģisko investīciju soļiem Āzijā. 2022. gadā Militzer & Münch atvēra savas filiāles Vjetnamā un Indonēzijā. “Kopuzņēmums nodrošina mums svarīgu piekļuvi klientiem un biznesa partneriem Mongolijā, kā arī nevainojami integrē šo valsti mūsu pakalpojumu klāstā,” saka Nikolauss Kohlers, Militzer & Münch Tuvo Austrumu / Centrālāzijas reģiona rīkotājdirektors. “Šīs struktūrvienības izveide atbilst mūsu izaugsmes stratēģijai perspektīvākajos Āzijas tirgos.”

Kopš 1990. gada, kad notika demokrātiskās pārmaiņas, Mongolija, kas ir viena no desmit pasaules resursiem bagātākajām valstīm, ir pakāpeniski attīstījusies no lauksaimniecības valsts par preču eksportētājvalsti. Tās galvenie eksporta produkti ir ogles, varš, zelts un citi minerālresursi, kā arī kašmira vilna, savukārt svarīgākais tirdzniecības partneris ir Ķīna.

M&M Militzer & Münch GmbH rīkotājdirektors Tomass Vinters (Thomas Winter) uzsver jaunās struktūrvienības nozīmi Militzer & Münch tīklā: “Pēc gandrīz 24 gadu veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstības Mongolijas virzienā ir pienācis laiks spert nākamo soli. Mūsu Berlīnes filiāle turpinās vadīt mūsu Mongolijas struktūrvienību un kopā ar M&M Militzer & Münch Mongolia LLC organizēs un turpinās attīstīt pārvadājumus uz Eiropu un no tās, kā arī Eiropas reģionā. Ar šo attīstības soli mēs vēl vairāk paplašinām savu piedāvājumu un spējam piedāvāt saviem klientiem vēl labāku servisu un sniegumu.”

 

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums aktuālajiem kravu pārvadājumiem, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv