Filiāles atvēršana Šrilankā. Starptautiskie kravu pārvadājumi Dienvidāzijā. Cargomax.
7 jūnijs 2018,
 Off

2018. gada 30. maijā Militzer & Münch grupa svinēja savas filiāles atklāšanu. Jaunajā atrašanās vietā blakus Kolombo ostai tiks organizēta kravu konsolidācija un jūras kravu pārvadājumu veikšana uz Indijas okeāna un Āzijas reģioniem. No Šrilankas uzņēmums apkalpos arī NVS valstu tirgu. Militzer & Münch Šrilankas tirgū ir pārstāvēts kopš 2015, tomēr ņemot vērā pēdējos gados Šrilankas augošo nozīmīgumu loģistikas ķēdē, tika pieņemts lēmums atvērt savu biroju Šrilankā.

Ar Šrilankas ofisu Militzer & Münch holdings paplašina savu tīklu Dienvidāzijā. Pašlaik Šrilankas ofisā ir nodarbināti pieci cilvēki. Komanda piedāvā gan standarta risinājumus, gan arī kompleksos risinājumus nestandarta kravām un dažāda veida sarežģītības projektiem. Tuvākajā laikā tiek plānots paplašināt pakalpojumu portfeli, piedāvājot klientiem sūtījumu nogādi Eiropas un ASV virzienos (durvis-durvis serviss).

Šrilanka pēdējos gados ieņem nozīmīgu lomu jūras pārvadājumu loģistikā un ir izveidojusies par sava veida jūras kravu loģistikas centru. Kopš 2008.g. Kolombo osta ir ievērojami uzlabota, kā arī Šrilankas valdības ilgtermiņa stratēģijā atrodas valsts pozīcijas nostiprināšana loģistikas nozarē un jaunāko modero loģistikas prasību ieviešana. Militzer & Münch grupa izmantos jaunā tirgus potenciālu, jo ofisa atrašanās vieta Šrilankā sniedz iespēju piedāvāt klientiem visaptverošus pakalpojumus Dienvidāzijas reģionā.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) , sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

Vairāk par Cargomax sniegtajiem pakalpojumiem uzzināsiet šeit:

Jūras kravu pārvadājumi

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/