19 janvāris 2015,
 Off

Kā jau daudzi no mums zina. tad eksports un imports starp Latviju un Vāciju ir ļoti labi attīstīts. Ne par velti kravu pārvadājumi no Vācijas tiek organizēti katru dienu, izmantojot pat prāmju līnijas, kā arī kravu pārvadājumi uz Vāciju daudziem uzņēmumiem ir parasta ikdienas parādība. Strādājot ar daudziem sadarbības partneriem, nereti aizmirstam uzzināt ko vairāk par šo valsti, tamdēļ decembrī Cargomax dodas ciemos pie Vācijas sadarbības partneriem, lai uzzinātu ko vairāk par šo gana ietekmīgo Eiropas valsti.

Vācija viennozīmīgi ir iedzīvotājiem bagātākā valsts, kurā valda daudzpusīgas kultūras tendences, un… ne par velti Vācija tiek raksturota kā mūsdienīga un pasaulei atvērta valsts.

Šeit Jūs vienmēr atradīsiet plašas izvēles iespējas kā pavadīt labi laiku un pabūt kopā ar saviem draugiem, ģimenes locekļiem, sev tuvajiem un mīļajiem, un pat biznesa partneriem. Par šīm iespējām gādā neskaitāmie svētki, karnevāli, vīna un oktobra svētki, muzikālie festivāli, kas veltīti ikvienam mūzikas mīļotājam – sākot no klasiskās mūzikas līdz pat rokam, neskaitāmās starptautiskās izstādes, izklaides un atrakciju parki, un kur tad vēl Vācijas labās gatavošanas tradīcijas ar tradicionālajiem ēdieniem un pašu mājās ražoto vīnu – tas viss sniedz Jums plašu un bagātīgu iespēju izvēli.

Vācija var lepoties, ka tā ir dzimtā zeme daudziem diženiem dzejniekiem un mūziķiem – Johanness Sebastians Bahs, Ludvigs van Bēthovens, Johanness Brāmss, Rihards Vāgners, Tomass Manns, Frīdrihs Nīče, Frīdrihs Šillers, Johans Volfgangs fon Gēte un šo sarakstu varētu turpināt un turpināt. Nevar nepieminēt arī tādus pasaulslavenus sportistus kā Boriss Bekerts, Štefija Grāfa un Mihails Štihs tenisā, autosportists Mihaels Šūmahers un kalnu slēpošanā Katja Zeicingere. Tāpat atzinību pelna pētnieki dažādās zinātnes jomās, un Vācija var lepoties ar Nobela prēmiju fizikā, ko ieguva Vilhelms Konrāds Rentgens, Alberts Einšeins un Makss Planks un vēl neskaitāmi daudzi slaveni inženieri, izgudrotāji, matemātiķi – garum garšs izcilu personu saraksts, kuri ir devuši pasaulei unikālu devumu, bez kura nebūtu iedomājama mūsu ikdiena un pasaules kultūras mantojums.

Vācija ir viena no pasaules lielākajām smago automašīnu, kuģu, elektropreču, smalkmehānikas ražojumu, komunikācijas iekārtu, ķīmisko vielu, farmācijas izstrādājumu un vieglo automašīnu ražotājām un šai valstij pieder lielākā daļa pasaulē slavenu elektronikas, ķīmisko produktu un automobiļu zīmolu. Tādas firmas kā Volkswagen, Mercedes un BMW laikam jau paskaidrojumus vairs neprasa.

Tāpat Vācija ir ietekmīgs ekonomiskais spēks, jo tā pasaulē ir viena no lielākajām ekonomikām – tai ir lielākais preču eksports un otrs lielākais preču imports pasaulē. Vācija ir atzīts līderis dažādās zinātnes un tehnoloģiju sfērās. Tai ir noteicošā loma Eiropas lietās, kā arī tā aktīvi piedalās dažādos projektos globālā līmenī, un šīs valsts uzņēmumi ir veikuši nozīmīgus ieguldījumus Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs, kuras pievienojās Eiropas Savienībā 2004.g.

Vācijā ir attīstījies augsts dzīves līmenis un ir izveidojusies vispārēja sociālās drošības sistēma. Vienu vārdu sakot – Vācija ir viena no līderēm starp visām valstīm, jo pat vēja turbīnu un saules enerģijas tehnoloģiju vidū šī valsts ir vadošā, un pat apiņu ražošanā Vācija ir otrā lielākā ražotājvalsts pasaulē.

Lai izjustu šīs valsts varenību, dabas kontrastus, ielūkotos kultūras mantojuma bagātības dzīlēs, aplūkotu plašo mākslas darbu spektru un unikālās arhitektoniskās celtnes, un piedzīvotu festivālu un izklaides plašās iespējas – jāsapako ceļasoma un jādodas pašiem šajā interesantajā ceļojumā.

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi no Vācijas un kravu pārvadājumi uz Vāciju. Kravu pārvadājumi no Vācijas tiek veikti 2x nedēļā, kā arī reizi nedēļā tiek organizēti starptautiskie kravu pārvadājumi uz Vāciju. Vācija ir viens no galvenajiem pamatdarbības virzieniem uzņēmumam Cargomax, tādējādi uzņēmums spēj nodrošināt tādu servisu kā kravu pārvadājumi no Vācijas 72 h laikā. 

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Vācijas virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/