20 janvāris 2016,
 Off

Sadarbojaties ar Spānijas uzņēmumiem? Ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir transporta pasūtīšana, lai tiktu veikts tāds pakalpojums kā starptautiskie kravu pārvadājumi uz Spāniju vai kravu pārvadājumi no Spānijas, lai Jūsu klienti saņemtu regulārus sūtījumus? Imports/eksports? – Par biznesu un par sadarbību ar Spānijas partneriem droši vien ziniet daudz, bet cik daudz ziniet par pašu šo valsti? Dodamies iepazīt mūsu sadarbības partneri Spāniju!

Arī šogad turpināsim ceļot, lai iepazītu partnervalstis, dažādās kultūras un atklātu ko jaunu par katru no valstīm.

Janvārī, kad pie mums valda kārtīga ziema, dosimies uz kādu siltāku vietu, kur valda karstasinīgas dejas, mūzika un dienvidnieku neizsīkstošais dzīvesprieks. Ierodoties šajā valstī mūs sagaida pasakaina ainavu daudzveidība – jūra, salas, vulkāni, kalni, tāpat apbrīnas vērtas ir pilsētas, arhitektūras pieminekļi, pilis, katedrāles, modernās mākslas galerijas un arhitektūra – varam aplūkot romānikas un mauru stila celtnes, gotiku un baroku, renesansi un modernismu – tas viss harmoniski sadzīvo un rada šīs valsts īpašo pievilcību ikviena ceļotāja acīs.

Un, ja kādam gadās būt par liecinieku kādam no šīs tautas rituāliem, kā piemēram – svētdienas pastaiga (paseo), ciemata gadatirgus (feria), vēršu cīņas (toros), flamenko festivālam (fiesta), kuri iesākas ar šerija glāzīti, kalnā kaltēta šķiņķa šķēlēm vēlā vakara stundā un beidzas ar rīta kafiju – tas viss pārliecina ikvienu viesi par tautas dzīvesprieku, kaislību un savdabību…. un to visu izsaka viens vārds – Spānija, kura tāpat kā Anglija ir konstitucionāla monarhija un pareizi to dēvēt būtu par Spānijas Karalisti.

Dodamies iepazīt Spānijas Karalisti!

Spānijas kultūra ir veidojusies gadsimtiem ejot un ļoti sarežģītos apstākļos, un tamdēļ šodien mēs varam ielūkoties šīs valsts senajās nacionālajās tradīcijās. Ko nevar nepamanīt, tā ir baznīcas lielā ietekme uz spāņu kultūru, jo baznīcas konservatīvā attieksme pret visu jauno bremzēja humānisma ideju attīstību un iesakņošanos ikdienas dzīvē.

Valsts nosaukums ”Spānija” veidojies un ir atvasināts no vārda ”Hispania” – tā savulaik romieši dēvēja Pireneju pussalu. Savukārt vārds ”Hispania” ir radies no seno grieķu dotā nosaukuma šai teritorijai – ”Iberia”. Iemesls – tajos laikos dzīvojošā ibēru cilts. Šiem vēsturiski senajiem valsts nosaukumiem ir šāda nozīme: Iberia – upe; Hesperia – lecošās saules zeme; Hispania – trušu zeme;

Ikvienam no mums Spānija saistās ar flamenko mūziku, bet vai zinājāt, ka flamenko ir Andalūzijas mūzikas žanrs un nav nemaz izplatīts tik plaši pa visu Spānijas teritoriju kā mums šķiet. Katram Spānijas reģionam ir raksturīga sava tautas mūzika.

Kādi vēl interesanti fakti atrodami par Spāniju? Dodamies lūkot…

Spānija ir viena no pasaules vecākajām kultūrām ar bagātīgu kultūras mantojumu, kas ir ietekmējusi daudzus kontinentus, jo vēsturiski Spānijas Impērijai bija ļoti spēcīga ietekme uz citām kultūrām. Iespējams, tamdēļ spāņu valodā runā daudzviet pasaulē un tā ir otra populārākā valoda pasaulē.

Spānija ir dzimšanas vieta arī pašai spāņu valodai, kurā mūsdienās runā ap 410 milj. iedzīvotāju.

Iecienītākais sporta veids spāņiem ir futbols, un šajā valstī ir dzimuši daudzas ievērojamas vēsturiskas personības, kā piemēram Pablo Pikaso, Migels de Servantess, Francisko Goja, Salvadors Dalī, Antonio Gaudi, Dani Pedrosa, dziedātājs Hosē Karerass un vēl daudzi citi.

Spānijā nav zobu fejas, toties ir leģenda par Ratancito Perez, kurš apmaina bērnu zobus pret dāvanām, savukārt izdzirdot vārdu olīveļļa, automātiski iedomājamies par Itāliju… Bet, nekā nebija – Spānija saražo 45 % no pasaulē patērētā olīveļļas daudzuma.

Neskatoties uz to, ka Spānija ir viena no spēcīgākajām un lielākajām pasaules valstīm, tā oficiāli nav piedalījusies ne 1. ne 2. Pasaules karā.

Kas ir gana interesants un svarīgs fakts – Migela de Servantesa grāmata ”Dons Kihots” 2002.g. ir atzīta par visu laiku visnozīmīgāko grāmatu, izvēloties starp 100 autoru darbiem.

Spānija ļauj mums izbaudīt to salu burvību – dodies uz Maljorku, Tenerifi, Kanārijām vai Ibizu, ļaujies dažādās virtuves izgaršošanai Spānijā, jo katrā reģionā tā ir atšķirīga un pat katram reģionam ir raksturīgas savas vīna un liķiera šķirnes.

Ko tur vairāk rakstīt par Spāniju – jābrauc un pašiem jāpiedzīvo sava ceļojuma garša!

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi uz Spāniju un kravu pārvadājumi no Spānijas. Kravu pārvadājumi Spānijas virzienā tiek veikti 1-2x nedēļā.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Spānijas virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!
Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/