19 marts 2016,
 Off

Klāt ir gada trešais mēnesis – Marts, kas iezīmē pavasari.
Ierasts, ka pavasaris atnāk ar jaunām vēsmām un arī mums, Cargomax, Jums ir ko pavēstīt.

Šī mēneša galvenā tēma Cargomaxā – Jūras kravu pārvadājumi: Ķīna, Taivāna, Honkonga. Tamdēļ ikmēneša ceļojuma laikā iepazīsimies ar Ķīnu, Taivānu un Honkongu, kā arī vēlamies pavēstīt – pavasara periodā esam sarūpējuši Jums īpašo piedāvājumu kravu transportēšanai no attiecīgajām ostām.

Bet iesākumā ielūkosimies interesantākajos faktos un, kas zina, varbūt mūs sagaidīs kāds pārsteidzošs atklājums.

Taivāna

Taivānieši baidās no lietus. Pat, ja viegli smidzina vai tikai pāris piles pil – viņi baidās iziet ārā bez pončo vai lietussarga. Iemesls – iespējamais skābju lietus. Tāpat lietussargi tiek izmantoti arī saulainā laikā, jo taivānieši neatbalsta iedegumu. Viņiem cieņā ir aristokrātiskais bālums.

Taivānieši ir kārtīga darba tauta – 70h nedēļā ir ikdienišķa parādība. Mācības un darbs no 8 rītā, līdz 8 vakarā ar pavisam īsiem pārtraukumiem – nekas ārkārtējs. Jāpiebilst, ka lielai daļai taivāniešu ir savs bizness.

Publisko atkritumu tvertņu neesamība – tā vietā ir braucošas muzikālas atkritumu mašīnas. Tā nu sanāk gaidīt un ķert rokā tādu auto, lai varētu atbrīvoties no atkritumiem.

Aizmirstiet par mašīnu, vilcienu vai metro – izmantojiet velosipēdu! Taivāniešiem ļoti patīk braukt ar riteni un šī aktivitāte kļūst aizvien populārāka. Valdība investē riteņbraucēju infrastruktūrā un lielisks piemērs ir Taipeja, kurā ir ļoti plaša riteņbraucēju infrastruktūra.

Ķīna

Ķīnas baltais delfīns, kurš dzīvo valsts dienvidos, ļoti bieži ir rozā krāsā.

Ķīniešu līgavas ļoti bieži velk sarkanas krāsas kleitas, jo šī krāsa ir laimes simbols.

Saldējums tapa izgudrots Ķīnā pirms apmēram 2000 gadu pirms Kristus un Ķīnā ir iespējams nopirkt saldējumu ar zaļo pupiņu garšu.

Ķīniešu Jaunā Gada svinības ilgst 15 dienas un vienā no šīm dienām suņi saņem īpašus gardumus.

Honkonga

Honkongā ir visvairāk Rolls Royce mašīnu uz vienu iedzīvotāju nekā kādā citā pasaules pilsētā, kā arī debesskrāpju skaita ziņā Honkonga krietni apsteidz citas pilsētas.

Honkongas oficiālais nosaukums ir Ķīnas Tautas republikas Honkongas īpašais administratīvais rajons.

Honkongas dolārs ir astotā visvairāk tirgotā valūta pasaulē.

 

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir jūras kravu pārvadājumi: Ķīna, Taivāna, Honkonga, kā arī attiecīgi jūras kravu pārvadājumi uz/no Ķīnu, Taivānu un Honkongu.  Jums ir iespēja izvēlēties sev optimālāko kravu piegādes veidu – avio vai jūras, atbilstoši Jūsu kravas specifikai un vēlamajam piegādes laikam.

Marta un Aprīļa mēneša īpašais piedāvājums ir spēkā jūras kravām no Ķīnas, Taivānas un Honkongas, kravas apjomam līdz 1 cbm – cena 95 EUR. Cenā nav iekļautas tādas izmaksas kā atmuitošana, nodokļu nomaksa un vietējās piegādes izmaksas no Rīgas ostas līdz klienta izvēlētajai piegādes vietai.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem no Ķīnas, Taivānas un Honkonas, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par mūsu pakalpojumu iespējām jūras un avio vedumiem:

Par jūras kravu pārvadājumiem vairāk lasiet šeit: https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/

Par avio kravu pārvadājumiem vairāk lasiet šeit: https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/