10 aprīlis 2015,
 Off

Daudzi ir dzirdējuši par tādu vārdu savienojumu kā BeNeLux vai Benilukss – trīs valstu apvienība, ko veido – Beļģija, Nīderlande un Luksemburga. Kravu pārvadājumi no BeNeLux valstīm daudziem uzņēmumiem ir ikdiena, vēl citi plāno uzsākt sadarbību ar šīm valstīm un kravu pārvadājumi uz BeNeLux ir tālāka vai ne tik tāla nākotne. Ikdienā strādājot ar šīm partnervalstīm, var gadīties, ka zinām konkrēto uzņēmumu, bet ko mēs zinām par pašām šīm valstīm? Tāpēc turpinām iepazīties ar mūsu sadarbības partnervalstīm, un dodamies uzzināt, ko jaunu un interesantu varam iegūt par katru no valstīm.

Luksemburga ir pati mazākā valstiņa (tā pat ir mazāka par Rodas salu), toties tā ir vienīgā lielhercogiste pasaulē, kas slēpj sevī īstu dārgumu lādi – sākot ar daudziem vēsturiskajiem un kultūras apskates objektiem, gleznainām dabas ainavām, leģendām, un beidzot ar starptautisko banku daudzumu, kas pārsniedz skaitli 200.

Luksemburga nemainīgi saglabā pasaules bagātākās valsts statusu. Šīs valsts nosaukums 10.gs. bija Lucilinburhuc, kas tulkojumā nozīmē mazais cietoksnis, savukārt jau 17.gs., Luksemburgas paplašināšanas laikā tika radīts tam laikam varenākais cietoksnis Eiropā un šo valsti sāka dēvēt par ziemeļu Gibraltāru. Luksemburga 1994.g. tiek iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Tālāk mēs dodamies uz Beļģiju, kura sagaida mūs ar izcilas kvalitātes šokolādi, mežģīnēm, viduslaiku cietokšņiem, renesanses un baroka laika celtnēm, un .… dimantiem. Jā, Beļģija ir dimantu industrijas lielvalsts, jo tās pilsēta Antwerpene ir lielākais dimantu tirdzniecības centrs pasaulē. Brisele ir ne tikai Beļģijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta, bet gan arī jūgendstila galvaspilsēta, Beniluksa savienības centrs ar senu starptautisko attiecību vēsturi, Eiropas Savienības administratīvais centrs un mājvieta daudzām starptautiskajām organizācijām, kā arī Briselē pat ielu nosaukumi ir rakstīti divās valodās – franču un nīderlandiešu.

Mūsu ceļojuma gaitas mēs noslēgsim dodoties uz Nīderlandi, jeb dēvētu arī par Holandi, kuru apvij tulpju šarms visā tā krāšņumā.

Ja Luksemburga bija viena no vismazākajām valstiņām, tad Nīderlandei ir ticis tas gods būt vienai no visblīvāk apdzīvotajām valstīm pasaulē, bet tamdēļ tās dabas ainavas – mākslinieciski veidotie tulpju dārzi, kanālu labirinti, vējdzirnavas – nebūt nav zaudējušas savu romantisko pieskaņu.

17.gs. Holande bija ievērojama jūras lielvalsts un tās jūrnieki veica daudzus ģeogrāfiskos atklājumus Āzijā, Ziemeļamerikā un Austrālijā, kas veicināja daudzu koloniālo īpašumu pievienošanu Nīderlandei.

Vēl joprojām Roterdama ir Eiropas lielākā osta un Nīderlande nezaudē savu varenību kā jūras un tirdzniecības zeme, pasaules siera zeme, inovāciju un veiksmīgas attīstības zeme.

Joprojām Nīderlande pulcē ikgadu ziedu mīļotājus un Alsmērā norisinās lielākā ziedu izsole.

Un bija tādi laiki šajā valstī, kad tulpju audzēšana sasniedza savu kulmināciju un par vienu tulpju sīpolu bija iespēja iegādāties pat nelielu lauku saimniecību.

 

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi no BeNeLux (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga) un kravu pārvadājumi uz BeNeLux. Kravu pārvadājumi no Beļģijas, Nīderlandes un Luksemburgas tiek veikti 2x nedēļā, savukārt starptautiskie kravu pārvadājumi uz Beļģiju, Nīderlandi un Luksemburgu tiek organizēti 1x nedēļā. 

Uzņēmums Cargomax piedāvā regulāru – 72h servisu piegādēm no BeNeLux valstīm.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem BeNeLux virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/