Iekārtu transportēšana no Francijas uz Krieviju
28 novembris 2018,
 Off

M&M France organizēja iekārtu transportēšanu Francijas iepakojumu risinājumu ražotājam; bija nepieciešams nogādāt trīs iekārtas Krievijas pilsētā Omskā esošajiem uzņēmumiem – piena pārstrādes uzņēmumam un dzērienu ražotājam. Šī piegāde bija ļoti steidzama un klienta nosacījums bija sinhrona kravas detaļu piegāde. Projektu realizēšanai M&M France izveidoja divas projekta komandas, lai tiktu nodrošināta paralēla visu iekārtu moduļu piegāde un atmuitošana. 12 dienu laikā automašīnas veica 5500 km. Vēl divas iekārtas tika nogādātas uz Krasnodaru, Krievijas dienvidos un Samāru, valsts dienvidaustrumos. Lai automašīnas plānotajā laikā sasniegtu galamērķi un nebūtu novirzes no grafika, katrā mašīnā bija divi šoferi.

Projekts tika veiksmīgi realizēts pateicoties arī atbalstam no nosūtītāja un saņēmēja puses. Nosūtītāja darbinieki palīdzēja kravu iekraušanas procesā un pārraudzīja visas kraušanās nianses, savukārt atmuitošanu veica klienta aģents.

Šis nav vienīgais tāda veida projekts, ko ir realizējusi Francijas filiāle – 2014. gadā tika transportētas iekārtas uz Krieviju, kā arī vēl tiek plānoti projekti iekārtu transportēšanai, tai skaitā uz Taškentu, Uzbekistānas galvaspilsētu.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv