Starptautiskie Kravu Pārvadājumi Cargomax
17 janvāris 2019,
 Off

Ātra un droša kravas piegāde no Polijas un ASV? Militzer & Münch realizē visdažādākos projektus un sniedz klientiem vislabāko servisu.

Jau nesen stāstījām par mūsu Polijas kolēģu veiksmīgo projektu – jumta dakstiņu transportēšanu uz ASV. Klients bija ļoti apmierināts ar sadarbību un sazinājās ar Polijas Militzer & Münch komandu, jo šoreiz vajadzēja nogādāt sacīkšu automašīnas uz Čikāgu. Tādējādi Militzer & Münch Poland komandai bija lieliska iespēja klātienē iepazīt šo sportu, uzzināt daudz kā jauna un aplūkot klātienē drifta automašīnas.

Tiekoties ar klientu, uzņēmuma īpašnieks aizrautīgi stāstīja par savu aizraušanos ar drifta sacīkstēm. Amerikas Savienotajās Valstīs bija paredzētas drifta sacensības un klients vēlējās uz tām nogādāt savas trīs sacīkšu automašīnas. Galvenais uzdevums – ātra un droša piegāde no Polijas uz ASV.

Šis pārvadājums bija liels izaicinājums Polijas komandai, jo puspiekabe ir paredzēta ne tikai mašīnu transportēšanai, bet vienlaikus tā ir arī garāža uz riteņiem un dzīvojamā zona sacīkšu dalībniekiem. Militzer & Münch uzdevums bija veikt šīs piekabes transportēšanu un, lai viss noritētu plānotajā laikā, bija jārīkojas ļoti ātri. Viena no lielākajām problēmām bija dokumentu sagatavošana rezerves daļām, kuru skaitā bija arī gāzes baloni ar slāpekļa oksīdu, kas tiek kvalificēts kā bīstama krava atbilstoši IMO 21 22 UN1950, tādējādi transportam bija jāparedz īpaši drošības pasākumi.

Ar RORO transporta palīdzību, krava tika nosūtīta no Ļubļinas pilsētas Polijā uz Ņujorkas ostu, un tālāk krava tika nogādāta Čikāgā ar kravas automašīnu. Polijas komanda lepojas ar veikto transportēšanas pakalpojuma nodrošināšanu un priecājas par sniegto iespēju ielūkoties sacīkšu pasaulē un tās aizkulisēm.

 

Nedaudz no drifta sacensību vēstures

Sacensības 1970.gados bija ļoti populāras Japānā. Šodien šāda veida sacensības notiek dauzviet pasaulē, tostarp Vācijā, Austrālijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Sacensībās braucējs tiek tiesāts pēc ātruma pagriezienos, braukšanas līnijas un leņķa, ideālās trajektorijas un brauciena redzamības.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv

Vairāk par Cargomax piedāvātajiem pakalpojumiem, lasiet mūsu mājas lapā:

Jūras kravu pārvadājumi

Sauszemes kravu pārvadājumi

 

Kvalitatīvi, droši un ātri kravu pārvadājumi no un uz Vāciju