Regulārs un kvalitatīvs piegāžu serviss kravu piegādēm no Eiropas.
13 maijs 2022,
 Off

Uzņēmums „Cargomax” ir ne tikai „Militzer & Münch” Latvijas struktūrvienība, bet arī „CargoLine” apvienības oficiālais pārstāvis Latvijā un Igaunijā, nodrošinot regulārus sauszemes kravu pārvadājumus no/uz 22 Eiropas valstīm.

„CargoLine” katru gadu izvērtē katra partnera sniegumu. Ņemot vērā 2021. gada rezultātus, SIA „Cargomax” ieguva Kvalitātes balvu.

Uzņēmums „Cargomax” ir gandarīts par iegūto balvu un saka paldies ikvienam darbiniekam par ieguldīto artavu. Šī balva ir apliecinājums par sniegto pakalpojumu kvalitāti un izcilo komandas darbu. Tostarp, tā ir arī motivācija turpināt tiekties uz izcilību ikvienā darbības solī un nodrošināt klientiem vislabākos pakalpojumus.

„CargoLine” apvienībā ir vairāk nekā 80 partneri 43 valstīs. Tādējādi nodrošinot starptautisku tranzīta sistēmu Rietumeiropā un Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā.
„CargoLine” nodrošina vairāk nekā 1600 tiešos pārvadājumus. Tranzīta laiks Vācijā ir 24-48 stundas, savukārt Eiropas teritorijā no 24 līdz 96 stundām.

Augsta kvalitāte, sūtījumu izsekojamība, procesu pārredzamība un vienota kvalitātes pārvaldes sistēma, kā arī nepārtraukta darbinieku apmācība un tālākizglītība ir uzticama un droša pakalpojuma sniedzēja uzņēmējdarbības stūrakmeņi.