Cargomax - līderis kravu pārvadājumu nozarē
14 februāris 2023,
 Off

Uzņēmums „Cargomax” veic salikto, daļējo un pilno kravu transportēšanu Eiropas Savienības valstīs, aptverot plašus kravu paņemšanas/piegādes maršrutus. Kravu paņemšana un piegāde tiek veikta pat grūti sasniedzamās vietās. Atsevišķos gadījumos uzņēmums nodrošina arī kravu iekraušanu un piegādi brīvdienās.

 

Sauszemes kravu pārvadājumi tiek veikti atbilstoši CMR konvencijā noteiktajām prasībām, kā arī uzņēmums nodrošina ADR (jeb bīstamo) kravu pārvadājumus.

Uzņēmums „Cargomax” konsultēs Jūs par piemērotākajiem risinājumiem, ņemot vērā Jūsu darbības specifiku un vajadzības, kā arī nodrošinās muitas pakalpojumu un nestandarta kravu pārvadājumu risinājumus.

Jāatved krava no Nīderlandes, Vācijas vai Šveices? Varbūt Jums ir nepieciešams nogādāt kravu no Austrijas uz Vāciju, Slovākiju vai citu valsti? To visu nodrošina „Cargomax”, pateicoties savam partneru tīklam. Uzņēmums „Cargomax” ir „CargoLine” apvienības pārstāvis Baltijas valstīs, kā arī Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Lai uzzinātu par vairāk par sauszemes kravu pārvadājumiem, izmaksām un iespējām, aicinām sazināties ar uzņēmumu „Cargomax” pa tālruni: + 371 67 359 770, izmantojot skype (cargomax.info), vai nosūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.