Starptautiskie kravu pārvadājumi Nīderlande-Latvija-Nīderlande
23 janvāris 2020,
 Off

Nīderlande lielai daļai asociējas ar plašajiem tulpju laukiem, bet vai zinājāt, ka Nīderlande ieņem vadošo vietu pasaulē ūdens transporta organizācijā, ceturto vietu – gaisa organizācijā, un devīto vietu dzelzceļa transportā? Šī nelielā valsts sevi ir pierādījusi un guvusi panākumus tādās nozarēs kā jaunākās tehnoloģijas, uzņēmējdarbība, loģistika, medicīna, dārzniecība un zemkopība. Apmēram 74% Nīderlandes eksports nonāk Eiropas Savienības iekšējā tirdzniecībā, savukārt galvenie eksporta partneri ārpus ES robežām ir ASV un Ķīna.

 

Tamdēļ kravu pārvadājumu nepieciešamība kravām no un uz Nīderlandi ir nepieciešama katru dienu. Arī Cargomax nodrošina regulārus kravu pārvadājumus Nīderlandes (Holandes) virzienā. 

Importa kravu paņemšana notiek katru dienu, savukārt piegādes Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā notiek divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās/piektdienās. Uzņēmums nodrošina arī iknedēļas eksporta kravu pārvadājumus uz Nīderlandi – gan pilnas mašīnas, gan saliktās kravas.

Sazinieties ar Cargomax un saņemsiet labāko transportēšanas piedāvājumu Jums aktuālajai kravai.

Uzņēmums nodrošina kravu piegādes ne tikai uz Latviju. Ja Jums ir klients, kuram ir aktuāli kravu pārvadājumi no Nīderlandes uz Vāciju, no Beļģijas/Rumānijas/Anglijas uz Nīderlandi vai kādā citā virzienā? – Tas viss ir iespējams ar Cargomax profesionāļu palīdzību.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

 

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi

#KravuPārvadājumiNoNīderlandes

#KravuPārvadājumiUzNīderlandi

#NīderlandeLatvijaKravuPārvadājumi

#KravasNoNīderlandesUzLatviju

#KravasNoLatvijasUzNīderlandi