Gaisa kravu pārvadājumi
9 maijs 2019,
 Off

Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir arī avio kravu pārvadājumi Ķīnas, ASV, Indijas, Kanādas, Japānas, Korejas, Taivānas un citu valstu virzienos.

Gaisa transportu izvēlas daudzi klienti, kuriem svarīgs ir ātrs piegādes serviss, kā arī šis preču pārvadāšanas veids tiek izvēlēts noteiktām preču grupām, kad kravu nav iespējams transportēt ar autotranportu, kuģi vai dzelzceļu.

Cargomax piedāvā avio kravu pārvadājumu pakalpojumus uz un no visām lielākajām pasaules lidostām. Interesē imports/eksports Āzijas virzienā? Vēlaties nogādāt kravu uz ASV vai atvest no ASV? Steidzami ir nepieciešams atvest no Eiropas kādu sūtījumu uz Latviju? Vēlaties nogādāt kravu pa tiešo no Āzijas uz Eiropas valsti? – Tas viss ir iespējams, izmantojot Cargomax piedāvāto avio sūtījumu transportēšanas pakalpojumu. Hong Kong, Shanghai, Shenzhen, Seul, Incheon, Taoyan vai jebkura cita lidosta citā valstī vai kontinentā kā New Jersey, New York, Nhava, Sheva, Mundra, Mumbai, Jawahrlal, Nehru u.c. – Cargomax spēj nodrošināt kvalitatīvu un uzticamu piegāžu servisu.

Interesē avio kravu pārvadājumi? Vēlaties noskaidrot par Cargomax piedāvātajiem avio kravu pārvadājumiem, virzieniem, izcenojumiem un citu Tev svarīgu informāciju? Tad sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz info@cargomax.lv; zvanot uz telefonu: + 371 67359770, rakstot skype cargomax.info vai aizpildot kontaktformu mājas lapā.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magribas valstīs.

Vairāk par avio kravu pārvadājumiem variet lasīt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/