14 marts 2018,
 Off

2017.g. vasarā Polijas ofiss sadarbībā ar ilggadējo loģistikas partneri Pirâmide SeaAir realizēja jaunas papīra ražošanas iekārtas transportēšanu. Kopējās sadarbības ietvaros tika nodrošināts durvis-durvis transportēšanas serviss – iekārta tika paņemta no brazīļu ražotāja rūpnīcas un piegādāta vadošajam Polijas papīra ražošanas uzņēmumam tieši ražotnē. Šis projekts iezīmēja arī nākamo sadarbības cēlienu starp Militzer & Münch un klientu – vadošo Brazīlijas papīra industrijas iekārtu ražotāju.
Tērauda sastatnes, printēšanas veltņi un ekrāni ir daļa no elementiem, kas veido ražošanas līniju jaunajai papīra ražošanas rūpnīcai. Papīra fabrika ražo apsveikuma kartiņas, bērnu krāsojamās grāmatas un papīra dāvanu maisiņus. Militzer & Münch komanda un brazīļu loģistikas partneris nodrošināja ne tikai kravas transportēšanu, bet arī muitošanas procesus, kā arī koordinēja iekraušanas un izkraušanas darbus. Jūnija vidū 18 40pēdu konteineri plānotajā laikā veiksmīgi sasniedza Polijas pilsētu Gdaņsku. Pateicoties jaunajam Varšavas ofisa sauszemes kravu pārvadājumu departamentam, tika nodrošināts transports iekārtām un to daļām arī no Itālijas un Slovākijas – kopumā 15 fūres.
Polijas ofiss sadarbībā ar poļu uzņēmumu līdz šim ir realizējis jau vairākus projektus. Klients novērtē transporta uzņēmuma profesionalitāti, pieredzi, ātros piegādes laikus un augstos drošības standartus.
Interesanti par Gdaņsku
Gdaņska jau kopš Hanzas savienības laikiem ir pazīstama kā tirdzniecības pilsēta un tās atrašanās vieta pie Baltijas jūras ir nozīmīgs un populārs loģistikas punkts – jūras osta ir vissvarīgākā Polijā, kā arī vēl joprojām Gdaņskas osta ieņem nozīmīgu lomu kravu pārkraušanā; 2017.g. jūnijā ir apstrādātas aptuveni 3.6 miljoni tonnu kravu. Pilsētas svarīgākās nozares ir kuģu būve, naftas ķīmijas un ķīmijas rūpniecība, kā arī augstās tehnoloģijas. Gdaņska tie dēvēta arī par Baltijas jūras pērli.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Vairāk par Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstu uzziniet sekojošās mājas lapas sadaļās:
https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/
https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/
https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

#Cargomax
#CargomaxKravuPārvadājumi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax
#SauszemesKravuParvadājumi
#AvioKravuPārvadājumi
#JūrasKravuPārvadājumi
#GaisaKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiEiropaLatvija
#KravuPārvadājumiVācijaLatvija
#KravuPārvadājumiHolandeLatvija
#KravuPārvadājumiBeļģijaLatvija
#KravuPārvadājumiPolijaLatvija
#KravuPārvadājumiNoEiropasUzLatviju
#Transports
#Loģistika