21 februāris 2018,
 Off

Kā nogādāt lielu tranformātoru uz jauno spēkstaciju, mērojot 2 000 km garu distanci? Militzer & Münch komandai ir risinājums šāda veida projekta realizācijai – 20 asu zemās grīdas transportēšanas platforma. Komanda organizēja pilno durvis-durvis transportēšanas servisu no ražotāja, Ķīnas ziemeļdaļā, līdz pat būvlaukumam Ķīnas pilsētā Tianšui. 450 tonnu smagais transformators ir pārāk smags, lai to būtu iespējams transportēt ar standarta transportēšanas platformām, tāpēc šim projektam tika nodrošināta speciāla 20 asu zemās grīdas transportēšanas platforma.

15 dienās krava tika nogādāta pie saņēmēja, lai transportēšana neaizkavētu visu satiksmi, krava tika vesta lielākoties nakts laikā, šķērsojot Hebei, Neimenggu, Ningxia un Gansu provinces. Pirms tam katrs ceļa posms tika pārbaudīts, vai tas var izturēt tādas slodzes kravu un tikai tad, kad katra province apstiprināja un izdeva īpašu atļauju šādas kravas transportēšanai, Militzer & Münch komanda ķērās pie faktiskā pārvadājuma organizēšanas.

 

Visdažādāko projektu, tai skaitā – nestandarta, plānošana, organizēšana un realizācija ir izaicinājuma pilna. Ikviens holdinga ietvaros realizētais projekts ir īstenojies pateicoties profesionālajai komandai un ļoti rūpīgai un detalizētai pieejai un plānošanai.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Vairāk par Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstu uzziniet sekojošās mājas lapas sadaļās:

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

 

#Cargomax
#CargomaxKravuPārvadājumi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax
#SauszemesKravuParvadājumi
#AvioKravuPārvadājumi
#JūrasKravuPārvadājumi
#GaisaKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiEiropaLatvija
#KravuPārvadājumiVācijaLatvija
#KravuPārvadājumiHolandeLatvija
#KravuPārvadājumiBeļģijaLatvija
#KravuPārvadājumiPolijaLatvija

#KravuPārvadājumiĶīnaLatvija

#StarptautiskieKravuPārvadājumiLatvijaĶīna