3 oktobris 2018,
 Off

Metāla jumta dakstiņi – no Polijas uz ASV? Viss jumts iepakots uz vienas paletes? Tā nav problēma Polijas jumta dakstiņu ražotājam. Polijas ražotāja prece ir pieprasīta arī ASV un Militzer & Münch Polija garantē drošu kravu piegādi visos virzienos – arī ārpus ES robežām.

2017. gadā Polija eksportēja preces par vairāk nekā 230 miljardiem ASV dolāru. Lielākā daļa preču joprojām tiek piegādātas uz Eiropas kaimiņvalstīm, jo īpaši uz Vāciju, bet daudziem uzņēmumiem augstas kvalitātes konkurētspējīgu un dzīvotspējīgu produktu ražošana un piegāde paver iespējas arī uz citiem tirgiem un veicina eksportu uz citām valstīm ārpus ES robežām.

Kā piemēru varam minēt Polijas novatorisku jumtu un fasāžu izstrādājumu ražotāju. Salīdzinot ar parastajiem māla vai betona jumta dakstiņiem, tā modulārās metāla jumta flīzes ir daudz izturīgākas, tās sver mazāk, tās ir vieglāk uzstādīt, kā arī tās ir daudz izturīgākas vētras apstākļos. Līdz ar to šis mūsdienu konkurētspējīgais produkts atrod pircējus ne tikai Polijā, bet arī ASV.
Lai uzsāktu eksportu uz valstīm ārpus ES robežām, daudziem uzņēmumiem jāsaskaras ar gana daudziem izaicinājumiem, jo īpaši transportēšanas jomā – viens no priekšnosacījumiem, lai uzsāktu eksportu, ir stabils un regulārs loģistikas process. Militzer & Münch Poland saviem klientiem jau no pirmā soļa eksporta virzienā iesaka optimālākos loģistikas risinājumus un palīdz to ieviešanā.

Ikdienas izaicinājumi transporta nozarē

 

Tādi izaicinājumi kā muitošanas procesa raita organizēšana, ASV autovadītāju trūkums vai kāda cita loģistikas ķēdes problēma – nekas no šī nedrīkst kļūt par problēmu piegādes laikā un visu veiksmīgi atrisina M&M Poland filiāle, jo tā ir viņu ikdiena un biznesa neatņemama sastāvdaļa.
Jau no 2017. gada inovatīvais metāla jumts, sapakots uz paletēm, droši un uzticami tiek transportēts uz ASV caur Norfolku (Virdžīnija) un pēc tam uz Čikāgu. Sūtījumi ir lieli: aptuveni 50 – 70 standarta 20 pēdu konteineri vienā sūtījumā. M&M Poland organizē piegāžu servisu durvis-durvis pa sauszemi un jūru.

Piegādes laiks līdz gala galamērķim ASV veido aptuveni 28 dienas pēc kravas iekraušanas un Polijas ražotājs ir apņēmības pilns iekarot arī citus tirgus. Mērķa valstis ir Kanāda, Austrālija, kā arī tepat tuvās kaimiņvalstis kā Apvienotā Karaliste, kur Militzer & Münch holdings piedāvā savu servisu.

Kravu pārvadājumi Polija – ASV, Kanāda – Latvija, Amerikas Savienotās Valstis – Nīderlande un citi virzieni ir uzņēmuma ikdienas maršruti un klientiem tiek piedāvāts optimālākais risinājums kravu piegādēm jebkurā virzienā.

 

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

 

Vairāk par Cargomax sniegtajiem pakalpojumiem uzzināsiet šeit:

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/