Cargomax ir transporta kompānija, kas piedāvā sauszemes, gaisa, jūras un multimodālos kravu pārvadājumus un dažādus loģistikas risinājumus. Cargomax nodrošina kravu transportu no un uz Eiropu, Āziju, Āfriku, Austrāliju, Dienvidameriku un Ziemeļameriku. Cargomax kravu pārvadājumu jomā sevi pozicionē kā one-stop-shop transporta partneri, pie kura vēršoties Jūs varat atrisināt sava uzņēmuma loģistikas problēmas un saņemt atbildes uz Jums aktuāliem jautājumiem par efektīviem loģistikas risinājumiem.

Savu klientu ērtībai Cargomax piedāvā muitas formalitāšu kārtošanu. Muitas pakalpojumi ir ļoti būtiska globālo transporta risinājumu sastāvdaļa, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties profesionāļu komandu, kas palīdzēs atrast vislabāko risinājumu muitas formalitāšu kārtošanā. Cargomax atrisinās sarežģītos muitas jautājumus, nodrošinot drošu un ātru kravu piegādi.

Kvalitatīvi muitas brokeru pakalpojumi ievērojami atvieglo un paātrina kravu importēšanu un eksportēšanu.

Mūsu muitas brokeri sniedz šādus muitas brokeru pakalpojumus:

 • muitas kravu noformēšana muitas kontroles punktos;
 • kravu noformēšana eksportam, importam un tranzītam;
 • klientu pārstāvēšana muitas kontroles iestādēs;
 • kravu muitas inspekcijas nodrošināšana;
 • padomu sniegšana tarifu un kodu klasifikācijā;
 • nodokļu aprēķināšana;
 • nodokļu un nodevu nomaksu veikšana;
 • konsultācijas saistībā ar muitas formalitātēm;
 • citu operāciju veikšana Jūsu kravu noformēšanai.

Muitas pakalpojumi ietver arī tādus pakalpojumus, kas nepieciešami pirmsmuitošanas darbību veikšanai. Mēs atbrīvosim Jūsu darbiniekus no nepieciešamības atrasties muitas iestādēs, iesniedzot muitas deklarācijas vai veicot pirmsmuitošanas darbības.

Muitas brokeri palīdzēs nokārtot formalitātes, kas saistītas ar:

 • Sanitāro robežinspekciju;
 • Vides ministrijas Dabas aizsardzības pārvaldi;
 • LR ĀM Stratēģiskas nozīmes preču kontroles nodaļu;
 • citām institūcijām, kuru atļauja ir nepieciešama Jūsu preču atmuitošanai.

Muitas dokumentu noformēšanas posmi:

 1. Muitas brokeri sagatavo muitas procedūru noformēšanai nepieciešamos dokumentus.
 2. Muitas brokeri iesniedz muitā deklarācijas, pievienotos dokumentus, atļaujas un deklarētas preces (pēc muitas pieprasījuma).
 3. Muitas brokeris sniedz muitai pieprasīto informāciju.
 4. Importa gadījumā – muitas brokeru pakalpojumi ietver muitas nodokļu maksājumus.
 5. Muitas brokeri saņem noformētos dokumentus muitā.

Profesionāls un kvalitatīvs serviss

Cargomax sadarbojas ar profesionāliem un pieredzējušiem speciālistiem muitas pakalpojumu jomā, nodrošinot visu iespējamo palīdzību un kvalificētas konsultācijas par kravu transportēšanu un muitas formalitāšu kārtošanu. Mūsu muitas brokeri kļūs par Jūsu uzticamajiem partneriem, kuri nodrošinās kvalitatīvus pakalpojumus Jūsu biznesa veiksmīgai attīstībai!

Kodu klasifikācija

Muitas brokeri strādā ar ļoti plašu kombinētās nomenklatūras preču diapazonu, tāpēc muitas brokeru pakalpojumi ietver arī iespēju piemeklēt pareizāko preču kodu Jūsu precei, sniedzot vispārēju ieskatu par muitas kodu klasifikāciju.

Cargomax muitas pakalpojumi

Cargomax muitas brokeru pakalpojumi nodrošina pilnu dokumentu noformēšanas procedūru „no-līdz”. Tāpat Cargomax muitas brokeri pārstāv klientu intereses Latvijas Republikas muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Muitas brokeri nodrošina arī muitas galvojumu Eiropas tranzītam un sniedz brokeru pakalpojumus, veicot nodokļa maksājumus un nodokļu aprēķināšanu. Ar Cargomax Jūs varat būt droši, ka visi muitas pakalpojumi, kas saistīti ar Jūsu kravu, tiks nodrošināti ļoti augstā līmenī, pateicoties profesionālu un kompetentu speciālistu darbam.