Starptautiskie Kravu Pārvadājumi uz Baltkrieviju. Cargomax.
15 jūnijs 2017,
 Off

Turpinot attīstīt piedāvājuma klāstu un servisa kvalitāti, Cargomax, sākot ar maija mēnesi piedāvā saviem klientiem vēl labākas cenas kravu piegādēm Baltkrievijas virzienā.

Kravu izsūtīšana no Latvijas notiek 2x nedēļā – otrdienās un ceturtdienās, savukārt kravu piegādes Baltkrievijas teritorijā notiek saskaņā ar grafiku divreiz nedēļā vai arī savstarpēji vienojoties ar kravas saņēmēju par noteiktu piegādes laiku.

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju tiek organizēti ne tikai no Latvijas. Ja vēlaties nogādāt kravu Baltkrievijā no Nīderlandes, Beļģijas, Anglijas, Vācijas, Rumānijas vai citas Eiropas valsts – droši vaicājiet mums iespējas un cenas, jo jau uz doto brīdi sadarbībā ar mūsu holdinga kolēģiem piedāvājam šādu servisu gan caur termināliem, gan ar tiešajām mašīnām. Baltkrievijā mūsu holdinga uzņēmums ir viens no lielākajiem transporta operatoriem valsts mērogā.

Ja par biznesu, sadarbības partneriem, transportēšanu un klientiem zinām diezgan daudz, tad ielūkosimies arī pāris atradumos un interesantos faktos par Baltkrieviju un tās iedzīvotājiem:

  • Galvenais deserts ir lielā jo lielā cieņā un tā ir kūka ”Napoleons”;
  • Daudzviet noformējumos tiek izmantoti tautiskie ornamenti karoga krāsās (fasādēs, afišās, iepakojumos u.c.);
  • Minskas vēsturiskā centra ēkas praktiski pilnībā tika iznīcinātas Otrā Pasaules kara laikā, toties tas nav traucējis iedzīvotājiem attīstīties un radīt jaunus, modernus arhitektūras objektus, kā arī strauji attīstīt mikrorajonus;
  • Baltkrieviem ļoti svarīga ir drošība, pat wifi tiek atļauts izmantot īpašās vietās, jo valda uzskats, ka tas nav droši;
  • Baltkrievijas nosaukums pirmo reizi ir parādījies vācu un latīņu viduslaiku rakstītajos avotos – tā tika dēvēta par Alba Ruthenia.

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir salikto un pilno kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju. Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju tiek veikti 2x nedēļā, nodrošinot kvalitatīvu regulāru piegāžu servisu. Cargomax nodrošina ne tikai kravu piegādes uz Baltkrieviju no Latvijas, bet arī no citām Eiropas valstīm, kā arī piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus virzienā no Baltkrievijas uz Latviju.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Baltkrievijas virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – http://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/