Francija
19 maijs 2017,
 Off

Sadarbojaties ar Francijas uzņēmumiem? Ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir transporta pasūtīšana, lai tiktu veikts tāds pakalpojums kā starptautiskie kravu pārvadājumi uz Franciju vai kravu pārvadājumi no Francijas? Imports/Eksports? Par biznesu un par sadarbību ar Francijas partneriem droši vien ziniet daudz, bet cik daudz ziniet par pašu šo valsti? Dodamies iepazīt mūsu sadarbības partneri Franciju, kā arī vēlamies pavēstīt lieliskus jaunumus – Cargomax nemitīgi strādā pie servisa uzlabošanas, un izņēmums nav arī Francija – ar maija mēnesi piedāvājam saviem klientiem gan ātrākus piegādes laikus, gan arī labākas cenas kravu piegādēm no/uz Franciju.

Starptautiskie kravu pārvadājumi un to organizēšana virzienā – Francija, ir neatņemama Cargomax ikdienas sastāvdaļa. Francija jeb Francijas Republika, kā to pieņemts dēvēt oficiāli ir lielākā Rietumeiropas valsts. Francija administratīvi tiek iedalīta 26 reģionos – 22 atrodas Eiropā, savukārt 4 ir aizjūras teritorijas. Lielākās Francijas pilsētas ir Parīze, Marseļa, Liona un Tulūza. Lūkojot Francijas ekonomikas virzienā, jāatzīmē, ka šī valsts ieņem piekto vietu pasaulē, savukārt lauksaimniecības produkcijas eksporta ziņā pat otro. Arī tūristu piesaistes ziņā Francija ir izteikta līdere – gadā apmēram 80 milj. tūristu dodas apciemot šo valsti. Toties ikviens, mūsuprāt, zina, ka Francija jau vēsturiski lepojas ar savu tekstilu un trikotāžu, šūtajām modes precēm, galantērijas precēm, dārgajām rotām, kosmētiku un parfimēriju.

Kas ir interesanti attiecībā uz valodu – Francijā ir 7 dialekti un apmēram 86% iedzīvotāju runā tikai dzimtajā valodā, 3% vācu valodā vai vācu dialektā, 2.5% – arābu valodā, savukārt apmēram 6% runā tikai atsevišķiem reģioniem raksturīgajos dialektos. Protams, franči runā arī itāļu, arābu un portugāļu valodā, bet attiecībā uz angļu valodu šī tauta ir ļoti jūtīga, un, lai pavisam neizblamētos un neparādītu sevi no sliktās puses esot Francijā, un nedod Dievs vēl pašus francūžus aizvainot, tad pirms sarunas uzsākšanas noteikti pirmais jautājums būtu ”Vai jūs runājiet angļu valodā?” – šo lieciet aiz auss, kad dosieties uz Franciju 😉

Kas vēl interesants atrodams par Franciju?

Izrādās, Francija ne tikai ir pasaules ekonomikas topa augšgala līdere, bet savulaik vēsturiski tā pat ir kontrolējusi 8 % no visas pasaules teritorijas. Tāpat interesants ir fakts, ka šodien Āfrikā dzīvo daudz vairāk franču valodā runājošu cilvēku nekā pašā Francijas teritorijā.
Jūs domājāt, ka Napoleons patiešām bija slavens ar savu zemo augumu? – Šeit laikam būs sagaidāma vilšanās, jo izrādās, ka franču un britu mērvienībās savulaik ir bijusi nesakritība un Napoleona augums ir bijis 170 cm un šis skaitlis pat ir lielāks nekā vidējais francūža auguma cipars.
Ja mums kartupeļi daudziem ir produkts, bet kura nevaram iedomāties savu pusdienu šķīvi, tad Francija laika posmā no 1748.g. līdz 1772.g. Bija aizliegusi kartupeli un tas tika uzskatīts par nelegālu produktu; iemesls – caur kartupeļiem izplatās lepra.
Vislielāko pārsteigumu sagādā tas, ka līdz pat 2012.g. sievietēm Parīzē bija aizliegts valkāt bikses (šāds aizliegums bija spēkā 214 gadus). Kas to būtu domājis, ka tādas lietas pat ar likumu var noteikt?!
Starp citu, Otrā pasaules kara laikā, kad Hitlers ienāca Parīzē, francūži pamanījās pat nogriezt Eifeļa torņa lifta troses, lai nacistu līderim nāktos kāpt pa kāpnēm, ja viņš sadomātu apmeklēt šo pilsētas simbolu.

Tādi, lūk, ir francūži ar kuriem diendienā strādā Cargomax un veic kravu pārvadājumus uz/no Franciju.

 

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi uz Franciju un kravu pārvadājumi no Francijas. Starptautiskie kravu pārvadājumi Francijas virzienā tiek veikti katru dienu – importa kravām paņemšana un kravu izsūtīšana no Francijas notiek katru dienu, savukārt eksporta mašīna no Rīgas izbrauc reizi nedēļā – piektdienās.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Francijas virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!
Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit –
http://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/